Azbuka.sk
 
 
Jazyková škola ruského jazyka Prekladateľské služby  

References Russian courses Bratislava

Add reviews

Môžem povedať, že ako úplná začiatočníčka s nulovými skúsenosťami s ruským jazykom som sa za 5 týždňov začiatočníckeho kurzu naučila viac ako som očakávala. Na hodinách pod vedením lektorky Maríny som sa cítila veľmi príjemne, hodiny viedla profesionálnym pedagogickým i ľudským prístupom. Som spokojná a všetkým túto jazykovú školu odporúčam. Ďakujem! :)
Anita
13.02.2018

Doučovanie ruského jazyka v tejto jazykovej škole môžem po vlastnej pozitívnej skúsenosti odporučiť. Hodiny som mal s Lenurou, ktorá bola vždy výborne pripravená a snažila sa nájsť témy, ktoré využijem v reálnom živote. Navyše je Lenura veľmi zábavná a na hodinách som sa nikdy nenudil. Príjemným spestrením bolo aj občasné zastupovanie lektorkou Marinou, ktorá je tiež veľmi vtipná, navyše obľubuje kurzy v skorých ranných hodinách :)
Jaroslav
08.08.2017

S kurzom som velmi spokojna, hodiny boli zaujimave a lektorsky vyborne vedene.
Natalia
03.08.2017

Chcem sa veľmi poďakovať za Váš veľmi príjemný prístup, som nadmieru spokojná, teší ma, že som mohla s Vami tráviť čas a mala som vynikajúcu učiteľku Natáliu. Ďakujem za vedomosti, ktoré ste mi dali. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetko, do skorého videnia.
Eva Cservenková
23.03.2017

Ak uvažujete o učení sa ruského jazyka a mate málo času, respektíve nemáte čas chodiť na presne časovo stanovené kurzy, odporučam individuálnu výuku v jazykovej škole Azbuka. Chodím sem už pol roka a som veľmi spokojná. Mala som hodiny a Oľgou i Natáliou, formou osobnej výuky, i prostredníctvom skypu. Ich prístup je velmi ústretový a výučba je veľmi nenásilná a šítá na mieru, podľa potrieb a daností každého človeka. Som veľmi spokojná so službami a prístupom tejto jayzkovej školy.
15.02.2017
Vladimira​​​​​

Na hodinách s Nataliou oceňujeme jej precíznu pripravenosť na každú hodinu a schopnosť vybrať najvhodnejšiu metódu výučby pre každého študenta individuálne. Vie sa prispôsobiť ako začiatočníkovi, tak aj študentovi s pokročilejšími znalosťami. Hodiny majú úroveň, v študijných materiáloch sa v priebehu kurzu dostávame ku všetkým formám jazyka, vďaka čomu sa rýchlo zdokonaľujeme v reči, v porozumení, aj v tvorbe vlastného textu. Nataliu a Azbuku určite odporúčame každému so záujmom o kvalitnú jazykovú výučbu!
Veronika Babjaková
Medzinárodná investičná banka
10.02.2017

 
Olga aj Lenura su velmi ustretove a prisposobive specialnym poziadavkam studenta. Casovo sa s nimi da v ramci moznosti flexibilne dohodnut na vyuke. Lenura ma vzdy pripravene kvalitne studijne materialy a odbornu terminologiu a velmi dobre reaguje na potreby studenta.
 Julia Polackova
Siemens Healthcare s.r.o.
09.02.2017

Oceňujeme profesionalitu a kvalitu poskytovaných hodín. S výučbou sme maximálne spokojní a môžeme odporúčať aj iným spoločnostiam. Na hodiny ruštiny sa vždy tešíme :)
16.10.2016
Monika Hodásová, HR Manager

kurza pre začiatočníkov som bol milo prekvapený. Nataša je výbornou učiteľkou, no hlavne človekom s veľkým srdcom. Vždy dobre naladená a usmievavá. Jej hodiny sú dokonale zorganizované, teda žiadne náznaky, ale pevný plán, ktorý vždy doplní o nové myšlienky a kúsok humoru. Hodiny Azbuka odporúčam každému, kto sa chce rýchlo a hlavne poriadne naučiť ruský jazyk.
Patrik Pavlásek
8.04.2016

Olga je uzasna ucitelka, ktoru si ako zaciatocnik neviem vynachvalit. Pristup, profesionalita a sposob vyucby na velmi vysokej urovni. Vzdy ochotna prisposobit sa mojej casto narocnej pracovnej dobe. Ocenujem najma jej priatelsky pristup a pripravenost na kazdu hodinu. Vrelo odporucam kazdemu, kto si ako ja zamiloval rusky jazyk aj vdaka Olge.
 
Peter Mindek
6.01.2016

Pani Marína Žiaková rozumie stavu mysle začiatočníka a dávkuje učivo spôsobom,  ktorý študenta nestresuje, ale motivuje. Už za krátky čas som si pod jej vedením dokázala osvojiť základy všetkých dôležitých oblastí ruského jazyka a komunikácie. V jej prístupe sa spájajú dve kvality - ruština je jej rodnou rečou a zároveň má od jazyka potrebný odstup, sprostredkuje ho cez systematicky uchopenú pedagogickú metódu. Oceňujúci a podporujúci postoj voči študentovi spôsobili, že som sa na hodiny s ňou vždy tešila a odporúčam ju všetkým záujemcom o štúdium ruštiny.  
 
Barbora Hrínová
29.09.2015
 
Vrelo odporucam studium rustiny cez jazykovu skolu Azbuka. Ja ako totalny zaciatocnik, ktory nevedel pisat a ani citat, som sa za kratky cas naucila zaklady a rustina ma pohltila natolko, ze v nej urcite budem pokracovat prostrednictvom tejto jazykovky. Urcite je to zasluha aj pani Mariny, ktorej pristup mimoriadne ocenujem. Je velmi ustretova, sposob vyucby je putavy a na jej hodiny som sa mohla len tesit. Dakujem aj touto cestou a tesim sa na dalsiu spolupracu :)
 
Danka Borzová
2.09.2015

S Azbukou som veľmi spokojná, výborní lektori, priateľský prístup, aj lokalita je perfektná. Za niekoľko týždňov už som vedela písať a čítať. Naozaj odporúčam.
Petra
Johnson Controls
18.08.2015
 
Oľgu môžem ako učiteľku ruštiny iba odporučiť. Máme súkromné hodiny, ktoré kvôli mojej pracovnej vyťaženosti vie flexibilne prispôsobiť. Jej spôsob výučby má systém a hodiny sú zaujímavé a vždy naplno využité. Záleží jej na progrese z hodiny na hodinu, aj keď nie som občas úplne pripravený ;) Oľga nielenže ruštinu 100% ovláda, ale vie ju aj učiť. Na hodiny chodí vždy dobre naladená, čo mi častokrát spríjemnilo deň.
Karol Ovesný
WorkSpace Europe
04.08.2015
 
The school is well located and it was a great experience for me. The teachers were very good and I like the way of teaching. I can recommend Azbuka school for everyone. 
Christina
16.08.2015
 
Olga ma velmi zodpovedny pristup, ocenujem predovsetkym jej zanietenost pre svoju pracu. Pre mna klucova osoba, lepsie povedane osobnost mojho studia ruskeho jazyka. Velmi vysoka uroven! Mozem len odporucit, TOP ucitel!
 
Daniela Stefancova
6.07.2015
 
Hodiny ruštiny v Azbuke navštevujem od marca a musím povedať, že sa vždy teším. Výsledky prevýšili moje očakávanie. Metóda, ktorou sa vyučuje v Azbuke je efektívna a odporúčam ju všetkým.
Martin Lukáč
1.07.2015
 
Chcel by som všetkým odporučiť ruštinu u Oľgy. Je veľmi ochotná a flexibilná, takže nie je problém sa dohodnúť ako na termínoch tak aj na tempe výučby. Na začiatku som nevedel nič a dnes už zvládam aj komunikáciu po telefóne. Hodiny sú robené zaujímavo a takisto mi mnohokrát pomohla aj nad rámec dohodnutej výučby, takže som veľmi spokojný.
 
Andrej Čavojský
DHL Express (Slovakia)
11.06.2015
 
Vrele odporúčam hodiny p. Oľgy. Je milá, kreatívna, s profesionálnym prístupom. Páči sa mi, že vyvážene strieda témy a postupy a trpezlivo všetko vysvetlí. Na jej hodiny sa vždy teším a dúfam, že Slovensko sa stane jej trvalým domovom.
 
Katarína Mičková
22.12.2014
 
S hodinami rustiny s Olgou som velmi spokojny. Hodiny su intenzivne s dorazom na spravnu vyslovnost a gramatiku. Olga je vzdy dobre pripravena na kazdu hodinu a kazda jedna minúta je maximalne vyuzita, lekcie su zaujimave , dynamicke, flexibilne a vedene v priatelskom duchu. Ak niekto hlada vyborneho ucitela rustiny, doporucujem !
Miki Furdik
10.12.2014
 
Ja som sa učila po rusky už v škole a chcela som si "oprášiť" svoje vedomosti. Som vďačná, že som natrafila práve na Oľgu.:) Stretnutia s ňou sú veľmi príjemné, priateľské a uvolnené. Nie je to len strohá výučba ale aj príjemná komunikácia. Som veľmi spokojná pretože pri nej nemám stres, že niečomu nebudem rozumieť alebo stíhať.:) Jej profesionálny ale pri tom priateľský postoj je veľmi motivujúci, je vždy pripravená, flexibilná a trpezlivá. Stretávame sa dva krát do týždňa a môžem povedať, že sa na ne teším:) Každému kto sa chce učiť tento jazyk ju môžem vrelo odporúčať!
Eva Szabová
2.11.2014
 
Vyskúšal som viacero jazykových škôl. Neskôr som prešiel do Azbuky k Oľge na individuálne kurzy ešte ako začiatočník, kombinácia skype a stretnutia. Pokrok je neporovnateľne lepší a rýchlejší. Za niekoľko mesiacov od úplnej nuly som sa naučil bežnú konverzáciu a pasívnu znalosť na 90%, t.j. komfortne sledujem ruské filmy alebo správy. Tiež si občas prečítam ruské noviny. S Oľgou som veľmi spokojný, odporúčam.
Peter Bodi
22.10.2014
 
Ahojte, chodim k Olge uz rok a som velmi spokojna. Jej prístup je profesionalny a zároveň priateľský. Učim sa pri nej veľmi prirodzene a nenásilným spôsobom. Jej metoda výučby je rôznorodá, často mi odporúča filmy a knihy ktoré mi pomáhajú osvojiť si jazyk. Naozaj odporúčam!
Adriana Šimonová,
Johnson Controls Inc.
21.09.2014
Posledná úprava: 15.Feb.2018 11:02:51 
Stránku generuje redakčný systém - WebInac CMS prevádzkovaný serverom www.Inac.sk
(C) 2005 Inac.sk - Všetky práva vyhradené. webhosting by Inac.sk